UKS Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Trening sobota godzina 16.00 Niedziela Turniej o puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg Mokszyszów początek godzina 11
  •        

Zegar

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 206, wczoraj: 225
ogółem: 321 625

statystyki szczegółowe

Kontakt

 PREZES MACIEJ MARZEC - 530 545 721
 VICE-PREZES RAFAŁ KAŹMIERCZAK - 723 956 115

 

Buttony

B klasa w sieci

 

 

 

 

Wydarzenia

Podumowanie rundy jesiennej 2018/2019

  • autor: serb1986, 2018-11-20 19:49

Przed sezonem 2018/2019 nasz zespół miał wielki zapał i ambicje po awansie po 12 latach do A klasy. Na początku sezonu doszło do zmiany trenera i każdy dodatkowo liczył, że zadziała efekt „nowej miotły”. Niestety rzeczywistość i boisko bardzo szybko nas sprowadziły na ziemie. Terminarz też nas nie rozpieszczał choć porażki z Wielowsią a przede wszystkim ze Stalami wliczaliśmy w koszty awansu.


Wspierają naszą drużynę

 

 

 

Mecz , 17:00


herb Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek) 3:2 herb Sanna Zaklików (beniaminek)
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek)   Sanna Zaklików (beniaminek)

Aktualności

Jakub Koczot nowym trenerem

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-20 01:11

Po niespodziewanej rezygnacji dotychczasowego trenera Piotra Wawrylakowskiego nasza drużyna pozostała bez trenera niespełna dwa dni w dniu dzisiejszym nowym trenerem został Jakub Koczot wychowanek Siarki Tarnobrzeg mający również na swoim koncie występy w Sokole Nisko , Klimontowiance Klimontów , OKS Wielowieś niestety kontuzja przerwała jego karierę piłkarską .

Nasza drużyna będzie pierwszym zespołem seniorskim życzymy samych sukcesów


Znamy TERMINARZ LIGOWY

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-19 00:18

W dniu wczorajszym podokręg stalowa wola podał terminarz klasy A na sezon 2018/2019

Nasza drużyna zaingeruje rozgrywki w A klasie spotkaniem wyjazdowym z OKS Wielowieś 12 Sierpnia , pierwsze spotkanie na swoim boisku rozegra już trzy dni później z pretendentem do awansu drużyną TS Stale 

Cały terminarz zostanie podany w rozwinięciu w dniu jutrzejszym wieczorem


II Sparing przed rundą

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-19 00:11

W miniony wtorek nasza drużyna rozegrała drugie spotkanie przed nowym sezonem przeciwnikiem naszej ekipy była reaktywowana drużyna Płomienia Chmielów.

Spotkanie rozegrano na Euroboisku a mecz trwał 2 x 40 min.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu 5-0 (3-0) po bramkach Mikołaja Zięby , Łukasza Gaja , Rafał Kaźmierczaka, Jakuba Wójcika oraz Mikołaja Fornala

Skład Wspólnoty

Mateusz Warchoł - Michał Marzec, Tomasz Lampart ,Daniel Dudek (55.Filip Fatyga) Piotr Dobrowolski(41.Kamil Garboś) Zawodnik Testowany (41.Krzysztof Domagała), Mikołaj Zięba , Łukasz Furdyna(60.Dominik Goluch), Łukaz Gaj(55.Jakub Wójcik) - Mateusz Zasuwa(55.Mikołaj Fornal) , Rafał Kaźmierczak(55.Michał Korzępa)


Rezygnacja trenera

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-18 23:45

W dniu wczorajszym przed spotkaniem sparingowym Piotr Wawrylakowski dotychczasowy trener zespołu seniorów ogłosił zawodnikom i zarządowi swoją decyzję o rezygnacji z piastowanej funkcji. 

W imieniu zarządu jak również zawodników życzymy samych sukcesów w karierze trenerskiej i dziękujemy za 3 lata spędzone w naszym klubie.

Zarząd klubu poszukuję aktualnie nowego trenera który poprowadzi naszą drużynę w najbliższym sezonie 


Pierwszy sparing za nami

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-15 23:30

W dniu dzisiejszym o godzinie 15.00 nasza drużyna rozegrała pierwszy mecz sparingowy przed nowym sezonem. spotkanie zakończyło się wygraną drużyny gospodarzy OKS Wielowieś 7-2 (1-1).

Bramki dla naszej ekipy zdobyli Mikołaj Fornal I Grzegorz Kwiatkowski

Skład naszego zespołu w dzisiejszym meczu

Mateusz Warchoł - Filip Fatyga ,Tomasz Lampart, Daniel Dudek, Michał Marzec Jakub Wójcik, Mikołaj Zięba Łukasz Furdyna, Mikołaj Fornal, Rafał Kaźmierczak, Grzegorz Kwiatkowski w spotkaniu wystąpili również Kamil Garboś, Damian Chmielewski, Piotr Mianowski, Igor Kaźmierczak 

W najbliższy wtorek nasza drużynę czeka kolejne spotkanie kontrolne z drużyną Płomienia Chmielów ktore rozegrane zostanie na Euroboisku o godzinie 19.30


Ruszamy z przygotowaniami

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-03 02:21

Już dzisiaj nasza drużyna rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu w którym po 12 latach ponownie będziemy występować na boiskach A klasy

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 3 lipca na Euroboisku w Tarnobrzegu a początek treningu wyznaczony jest na godzinę:

-18.00  dla juniorów

-19.00 dla seniorów

Zapraszamy również wszystkich chętnych na dołączenie do naszego zespołu na trening naszej drużyny

 


PODOKRĘG STALOWA WOLA

  • autor: ukswspolnota, 2018-07-03 02:10

Komunikat podokręgu stalowa wola w sprawie nowego sezonu 2018/2019

Rozgrywki NOWEGO sezonu 2018/2019 .

1. KLASA OKREGOWA seniorzy i juniorzy :

• rozpoczęcie rozgrywek 5.08.2018 r.
• kolejka środowa – 5.09.2018 r.
• zakończenie rozgrywek 11.11.2018 r
.

2. KLASA „A” 1 i „A” 2

• rozpoczęcie rozgrywek 12.08.2018 r.
• zakończenie rozgrywek 11.11.2018 r

3. KLASA „B” - 1 , 2 , 3

• Rozpoczęcie rozgrywek 12 lub 19.08.2018 r.w zależności od ilości drużyn w danej grupie
• Zakończenie rozgrywek – 28.10.2018 r.

4. PUCHAR POLSKI na szczeblu Podokręgu Stalowa Wola

• Runda wstępna ( Kluby Klasa „A” zgodnie ze statutem na seon 2018/2019 – mogą zrezygnować pisemnie z udziału w Pucharze na 14 dni i klasy „B” – zgłoszenia dobrowolne do Pucharu do 20 lipca 2018 r.) .

5. ROZGRYWKI Młodzieżowe

• 8 wrzesień 2018 r.

junior starszy ( NOWA Grupa - niezależna od juniorów grających w konfiguracji junior – senior jak dotychczas (gra w sobotę w zależności od ilości zgłoszonych drużyn ) - rocznik 2000/2001 i młodsi .

• junior młodszy ( sobota – boisko trawiaste ) rocznik 2002/2003 i młodsi

• trampkarz młodszy i starszy ( sobota – boisko trawiaste ) - rocznik 2004/2005 i młodsi

• młodzik / boiska orliki lub trawiaste – w zależności od zgłoszonych drużyn / grupy powiat tarnobrzeski – Stalowa Wola : niżański / Leżajski - rocznik 2006/2007 i młodsi

**** orlik / żak na boiskach ORLIK lub trawiastych – w zależności od zgłoszonych drużyn / grupy powiat tarnobrzeski – Stalowa Wola : niżański / Leżajski - rocznik 2008/2009 i młodsi .

6. Zgłoszenia drużyn młodzieżowych do 15 sierpnia 2018 r.

7. SPRAWY LICENCYJNY :

• Kluby awansujące po sezonie do Klasy „O” , „A” muszą do dnia 10 lipca złożyć NOWE wnioski licencyjne na daną klasę rozgrywkowa – pod rygorem nie dopuszczenia ro rozgrywek .

• Wszystkie Kluby awansujące muszą spełniać wymogi infrastruktury , drużyn młodzieżowych itd. . zgodnie z podręcznikiem licencyjnym .

Komunikat Podokręg Stalowa Wola .

1. Szkolenie dotyczące systemu Extranet dla WSZYSTKICH KLUBÓW m-c sierpień – wszystkie Kluby są zobligowane do założenia sobie KONTA Klubowego – rejestracja ww.kluby.pzpn.pl – „formularz rejestracyjny „ .

2. Szkolenie spikerów i kierowników ds. bezpieczeństwa w klubach – mc sierpień .

3. Szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej – miesiąc sierpień – zgłoszenia do 20 sierpnia 2018 r. – opłata 100 zł.


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek)Płomień Chmielów
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek) 5:0 Płomień Chmielów
2018-07-17, 19:30:00
Euroboisko
    relacja »
mecz towarzyski
oceny zawodników »

Kalendarium

14

12-2018

piątek

15

12-2018

sobota

16

12-2018

niedziela

17

12-2018

pon.

18

12-2018

wtorek

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

23 urodziny obchodzi Klaudiusz Skrzypek

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 16
KS Żupawa - OKS Mokrzyszów(spadkowicz)
Czarni Lipa - LZS Krzątka (beniaminek)
Jeziorak Chwałowice - KS Wola Baranowska
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek) - OKS Wielowieś
Unia Skowierzyn(spadkowicz) - TS Stale
San Wrzawy - Sanna Zaklików (beniaminek)
Kolejarz Knapy - LZS Kępie Zaleszańskie
Stelmet Zbydniów - Strzelec Dąbrowica (spadkowicz)

Wyniki

Ostatnia kolejka 15
Strzelec Dąbrowica (spadkowicz) 1:1 Czarni Lipa
Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg (beniaminek) 3:2 Sanna Zaklików (beniaminek)
Stelmet Zbydniów 0:3 TS Stale
Kolejarz Knapy 3:0 KS Wola Baranowska
San Wrzawy 0:3 OKS Mokrzyszów(spadkowicz)
Unia Skowierzyn(spadkowicz) 2:1 OKS Wielowieś
Jeziorak Chwałowice 0:0 LZS Krzątka (beniaminek)
KS Żupawa 4:1 LZS Kępie Zaleszańskie

Statystyki drużyny